personal logo

Zapisy

Jak zapisać się do klubu?

Przyjdź na spotkanie klubowe podczas którego możesz zapisać się do Sopockiego Klubu Fotograficznego. Zgłoszenia online można dokonywać na adres: skf@studiopcf.com.

Zgłoszenia via Facebook i inne media socjalne z których korzystamy są bardzo opóźnione i sprawdzane mniej więcej raz w miesiącu. Komunikacja z klubem via email.

Informacja dotycząca zapisów: by zostać członkiem klubu należy być członkiem PTTK w Sopocie, lub być członkiem PTTK*.
* akceptacja przyłączenia i dostęp do zasobów klubu należy do osoby prowadzącej klub / warsztaty / kursy itd…

Procedura dla osób nie będących członkami PTTK:


1 Zapisz się do PTTK w Sopocie (opłata roczna wraz z ubezpieczeniem wg stawek PTTK ZG (55zł składka roczna wraz z ubezpieczeniem NFI)
2 Dodatkowo opłata za wydanie legitymacji PTTK 10zł, wypełnienie deklaracji członkowskiej (pobierz) i 2 zdjęcia legitymacyjne.
3 Sopocki Klub Fotograficzny, opłata członkowska 80 zł rocznie (~6.70 zł miesięcznie) **

** w pierwszym roku można zapisać się do SKF bez posiadania członkostwa PTTK, aby zorientować się czy jest to miejsce dla Ciebie.

Sopocki Klub Fotograficzny mieści się w Oddziale PTTK w Sopocie.

Pytania i Odpowiedzi:

Czy musze być członkiem PTTK by brać udział w warsztatach, wyjazdach i kursach?

Nie. Można brać udział w warsztataych i kursach oraz w niektórych wyjazdach fotograficznuch nie będąc członkiem PTTK, ani Sopockiego Klubu Fotograficznego. Wybrane działania są dostępne dla każdego. Ceny dla osób nie będących członkami klubu najczęściej są wyższe, niż dla osób zrzeszonych, ale nie jest to regułą. Niektóre warsztaty i kursy organizowane we współpracy z insttucjami pożytku publicznego są dostępne za darmo, inne działania tylko i wyłącznie dla członków klubu.

Chcę otrzymywać powiadomienia o aktywności Sopockiego Klubu Fotograficznego?

Nie prowadzimy „newslettera”, ale jeśli interesują Ci działania fotograficzne którymi się zajmujemy wyślemy Ci powiadomienie pocztą elektroniczną. By zgłosić chęć otrzymywania powiadomień wyślij do nas wiadomość na adres: skf@studiopcf.com o tytule POWIADOMIENIA. Informacje również są dostępne na stronie: warsztaty.studiopcf.com.

Masz inne pytania? Napisz do nas: skf@studiopcf.com